Veliké poděkování

Datum: 19.07.2021 | Vložil: Dana

Všem lidem,co měli to štěstí najít www stránky MUDr.Václava Lukáše vzkazují z osobní zkušenosti ,že větší štěstí jste nemohli potkat.
Díky panu Václavovi ,který mi řekl o nejšpičkovejši neurorehabilitační klinice v ČR v Praze Na Košíku ,je náš člen rodiny,který prodělal 2tězké CMP a par malých než udeřily ty 2veliké “mrchy” opět na svých nohách ,zbývají mu ještě 2týdny opravdu soustavné rehabilitace pod vedení profesionálů a 31.7.21 se nám doslova zázrakem vrátí domů.
Měla jsem tu možnost pana Václava poznat osobně a 3x se mnou zajel za mým exmanželem na kliniku Na Košíku a s mým ex jsou vynikající přátelé ,pana Václava máme jako člena už rodiny,samo nebe nám ho poslalo a jeho empatie,lidskost a umění podat ruku člověku ,kterého nikdy neviděl ,jen znal z mého vyprávění nejdříve a pak už osobně ho poznal ,toto penězi se zaplatit skutečně nedá ,pana Václava musite osobně poznat a samy uvidíte jaký je to člověk s velkým Č!!
Jsme přátelé ,strávili jsme společně chvíle na klinice s mým exmanželem ,dcerou i samotná paní ředitelka kliniky za námi přijela .
Moc mu touto cestou za všechno děkujeme .
Rodina Mederova a Vašičkova
Ps:klinika o které jsem psala je nestátní zařízení ,pobyt se musí platit,není zrovna levný moc ale když se rodina složí nebo někdo má našetřené peníze investujte je ne do auta,dovolené ale do ZDRAVÍ -vyplatí se Vám to !! A pak můžete jet na dovolenou a ve skutečnosti úplně stačí když zase mate člena rodiny po CMP zase doma a v plnohodnotném životě
Přeji všem ,co píší MUDr.Václavu Lukášovi ,aby u něho našli to co my.
Ještě jednou mu za vše moóc děkuji
Dana

Přidat nový příspěvek